ART / Lithographs / Litograph in colors 12756534
nr 1275 6534
Francoise Deberdt
(f. 1934), Frankrike
Francoise Deberdt (b. 1934), France. "Tåget genom röda havet". Signed, numbered 41/120. Subject: 54x41 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, "Tåget genom röda havet". Signerad, numrerad 41/120. Motivet: 54x41 cm
Françoise Deberdt, French artist, born 1934.
SEK 450
Monday September 16 2019
at 20:33:43
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
400 kr